Vše pro vaše vysavače, které vám pomohou.

Příslušenství centrálních vysavačů

6. listopadu 2012 v 9:49 | Petra |  Centrální vysavače
Centrální vysavače mohou být vybaveny buď elektrickou štětcem nebo vzduch-řízený napájecí štětcem. Vzduch-řízené (nebo turbína) systémy často jsou méně nákladné, protože není třeba elektrické vodiče pro napájení, aby se spustí na každém vstupu stěny. Turbine-poháněné kartáče bývají hlučnější než elektrické kartáčky, hluk je buď více patrné v nepřítomnosti "vakuové vytí" produkoval přenosných vysavačů. Mnoho uživatelů zjistí, že vysoký sací vysavače centrální, je více než dostatečný sám o sobě pro většinu běžné úklidové práce, ale rezerva napájený kartáč nástroj pro složitějších úloh.


Typická standardní centrální vysavače systém je vybaven 30 nohy (9 m) hadice, plus standardní čisticí nástroje podobné těm, které používají s přenosnými vysavači. Pro další pohodlí, bude někteří majitelé držet hadici a sadu nástrojů na každém patře multi-patrové budovy, ale to je zcela dobrovolná. Když ne v použití, je hadice volně stočený kolem drátěný stojan namontovaný na skříni zdi, nebo na zadní straně dveří.

Relativně nová alternativa pro uložení sací hadice je "Hide-A-hadice" systém, který využívá podtlaku k tomu hadici do vakuové trubice ve zdi pro skladování. Hadicové používané délky jsou obvykle 30/40/50 ft (09.12.15 m). Úspěšná instalace těchto systémů vyžaduje zvláštní kování, plus Pečlivý design a řemeslné zpracování, aby se ujistili, hladký hadice odvolání do potrubí pro skladování. [1] zmenšenou 10-noha (3 m) verze (například "Spot podle Vroom") je k dispozici pro rychlé čištění v místech, jako jsou bahenní místnosti a prádelny. Původní "Vroom" systém, který je stále k dispozici, využívá podtlaku provozovat skříň-nasedl na hadicový naviják s 24 ft (7.3 m) hadice, spíše než uložením hadice do potrubí ve zdi.
Modulární sací hadice pro centrální vysavače s názvem "QuickClick" je k dispozici v 10/15/20 nohy (3/4.5/6 m) délky, umožňující vlastní délky hadice, aby se rychle nastavit nebo rozebráno koncovým uživatelem. Kromě toho, propagační článek v časopise obchodu tvrdí, že artrotické testery byli schopni připojit a odpojit hadici navzdory jejich postižení.

Automatické lopatky (např. "Vacpan" nebo "" KickSweep ") lze nainstalovat do kickspace pod kuchyní, koupelnou, nebo pracovny pultu, umožňující osoba používat standardní koště zametat nečistoty přímo do vakuové sání umístěné tam. [2 ]
"VacnSeal" je příslušenství určené k montáži na spodní kuchyňské skříňky, přes desku používané pro přípravu pokrmů. Tryska zařízení se používá evakuovat přebytečný vzduch z zipem zámku sáčku skladování potravin (např. Ziploc), který je požadován pro zachování potravy čerstvosti po delší časové období.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lena Lena | Web | 6. listopadu 2012 v 9:56 | Reagovat

Ahojky máš zajímavý blog, mrkni na můj a zanech komentář pokud chceš děkuji :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama